Shpulla, shkelma dhe gjak, debati i ashpër mes Kim dhe Kourtney Kardashian

April 3, 2020

Debati i ashpër mes Kim dhe Kourtney Kardashian në lidhje me etikën e punës degradoi në një sherr të shëmtuar fizik, me shpulla, shkelma e gjak.

Video e zënkës së dy motrave të famshme në “Keeping Up With The Kardashians” u bë virale në internet dhe pushtoi titujt e të gjitha revistave rozë. Sherri nisi kur Kim kritikoi Kourtney-n se ajo nuk do t’ja dijë për asgjë dhe nuk ka etikë pune.

40 vjeçarja, e cila kishte muaj që përballej me këto akuza nga ylli i reality show, shpërtheu më pas e acaruar në ulërima e duke e goditur këtë të fundit.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background