Shokon reperi T.I me deklaratën e tij. ‘ E çoj vajzën çdo vit te gjinekologu për t’u siguruar që është e virgjër’

November 7, 2019

Reperi dhe aktori i famshën T.I ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale amerikane dhe më gjerë, pasi në një intervistë të fundit ka thënë se shkon me vajzën e tij 18 vjeçare tek gjinekologu çdo vit për të kontrolluar himenin e saj të virgjërisë, për t’u siguruar se ajo është ende e paprekur.

Pas intervistës së T.I, shumë komentues thanë që ishin tronditur nga ajo që kishin dëgjuar nga reperi, ndërsa të tjerë thanë se ndjenë neveri.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background