Shakira kryeson 2017-ën për klikime në Youtube

January 16, 2018

Këngëtarja kolumbiane, Shakira, ka arritur shifra mbresëlënëse në YouTube, duke u bërë këngëtarja me më shumë shikime në platformën e shpërndarjes së videove për vitin 2017.

40-vjeçarja ka siguruara qindra miliona shikime, duke iu falënderuar hiteve latine, si “Perro Fiel” dhe “Me Enamore”.

Videoklipi i këngës së parë ka kaluar shifrën prej 400 milionë shikimesh në YouTube, ndërsa videoja muzikore e këngës së dytë është shikuar mbi 500 milionë herë.

Suksese Shakira!


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background