Selena Gomez paralajmëron albumin e ri…

March 15, 2019

Selena Gomez pritet të nxjerrë albumin e saj të ri. Lajmin e bwri publik me një video live në Instagram, ku ndër të tjera këngëtarja foli për videoklipin e këngës ‘I Can’t Get Enough’. Hiti i fundit është një bashkëpunim me Benny Blanko, Tainy dhe J Balvin.

Selena gjithashtu siguroi fansat që albumi do të dalë shpejt.

“Unë aktualisht jam në studio dhe po shkon shumë mirë”, tha Selena.

“Po përpiqem të jem vërtetë e zellshme dhe e durueshme në gjithçka. Ju dua shumë. Albumi po vjen shumë shpejt”, shtoi ajo.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background