Selena Gomez, ndryshim apo reflektim?!

January 8, 2018

Profilin e Selena Gomez në Instagram e ndjekin 132 milionë fansa, një numër tepër i madh, por a e dini se çfarë ka bërë ajo së fundmi?

Ka vendosur ta riformatojë profilin e saj në Instagram.

Dhe këtë fakt e kanë vënë re pikërisht fansat e saj se këngëtarja 25-vjeçare ka hequr më shumë se 300 njerëz nga llogaria e saj dhe e ndryshoi fotografinë e profilit duke vënë nënën e saj Mandy Teefey.

Selena gjithashtu hoqi Gigi Hadid dhe Demi Lovato dhe shumë të tjerë nga personat që ajo ndiqte në Instagram.

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background