Scarlet Johansson nuk njeh dallime në pagesë, përballë kolegëve meshkuj…

September 6, 2019

Scarlet Johansson paguhet po aq sa kolegët e saj meshkuj në filmat ku ajo merr pjesë. Ndërsa i është rikthyer kinemasë me filmin ‘Black Widow’, ende në xhirime e sipër, 34 vjecarja ka zbuluar se është paguar njësoj si kolegët Chris Evans dhe Chris Hemsworth në filmin ‘Avengers’

Sipas raportimeve aktorja do të fitojë shumën prej 15 milionë dollarësh për filmin e fundit ’Black Widow’ që do të publikohet vitin e ardhshëm. Pagë e njëjtë për punë të njëjtë, mjaftueshëm e drejtë!.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background