“Sapo më goditi trotuari”, Aurela përplas makinën

May 20, 2020

Aurela Gaçe së fundmi ka përplasur makinën e saj me një trotuar dhe këtë gjë e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Instagram”.

Ajo ia hedh fajin trotuarit duke e quajtur atë të papërgjegjshem, normalisht e gjitha në sensin e shakasë.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë. Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër.
Kam faj une? Lum shtëpia që më ka”,
 shkruan Aurela.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background