Sakrifica që u desh të bënte Jennifer Aniston, për të luajtur në serialin ‘Friends’

September 20, 2019

Është një nga aktoret më të dashura në Hollyëood por duket se fillesat nuk kanë qenë të lehta për Jennifer Aniston. Aktores së njohur të serialit ‘Friends’ i është dashur të bëjë disa kompromise për të fituar rolet në kinema.

Në librin dedikuar 25 vjetorit të serialit ‘Friends’ , ‘Generation Friends’ thuhet se aktores iu desh të humbte 13.6 kilogramë që të qëndronte në Hollywood, kjo pasi në atë periudhë ajo kishte shtuar si tepër në peshë si rezultat i patateve të skuqura dhe shumë sanduiçëve me majonezë. Vetëm pas ardhjes në formë, Aniston mundi të fitonte më pas, rolin e ‘Rachel’ në serialin e suksesshëm ‘Friends’. 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background