Sabrina Salermo nuk njeh moshë; Showgirl poston fotot provokative..

August 21, 2019

Një ikonë seksi e viteve ’80, Sabrina Salerno vazhdon të tregojë format e saj bombastike edhe në moshën 51-vjeçare.

E tregojnë këto foto të publikuara në Instagram, shumë prej të cilave të realizuara nga fotografi Alberto Buzzanca, autor i videos dhe i fotove shumë erotike, në të cilat këngëtarja dhe showgirl-i pozon me tanga dhe këmishë të bardhë, pa sytjena, pikërisht si në vitet ’80.

foto galeri

Në fotot e publikuara Sabrina u dhuron fansave të saj pamje hot dhe një dekolte shpërthyese.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background