Rudina Dembacaj flet hapur për marrëdhëniet me dy ish-vjehrrat dhe atë aktuale

Written by on March 16, 2020

Rudina Dembacaj ka folur edhe një herë tjetër pa komplekse për jetën e saj personale.

E ftuar në emisionin “E Diell”, aktorja ka treguar për marrëdhënien me dy ish-vjehrrat dhe atë aktuale.

Moderatori, Ed Manushi e pyeti nëse do të jetonte me vjehrrën dhe Rudina tha se ajo është ëndrra e çdo vjehrre dhe shumë serioze.

“Jam fiks personi o duhur për këtë temë sepse unë jam në vjerrën e tretë tani. Kam qenë dhe jam ëndërr e një vjehrre. Jam një nuse shumë e mirë seriozisht”, tha aktorja.

Më pas ajo përshkroi nënat e dy ish-partnerëve të saj, Eduart Grishajt dhe  Aleksit.

Edi Manushi: Një epitet për vjehrrën e parë?

Rudina Dembacaj: Vjehrra e parë ishte shumë diellore.

Edi Manushi: E dyta?

Rudina Dembacaj: E dyta ishte tamam intelektuale.

Ndërsa e treta është nëna e Mark Frrokut. Për të ajo thotë se i ngjan shumë me gjyshen e saj.

Edi Manushi: E treta?

Rudina Dembacaj: E treta është jetë, është shpirt njësoj sikur ishte gjyshja ime.

Edi Manushi: E katra?

Rudina Dembacaj: Eh, mos u ngatërro o Manush”.Current track

Title

Artist

Background