Robbie Williams sjell albumin e parë për Krishtlindje

November 25, 2019

Robbie Williams ka publikuar ‘The Christmas Present’, albumin e parë të Krishtlindjeve në karrierën e tij. Ai ka dy disqe në brendësi të tij, njëri që titullohet “Christmas Past” dhe “Christmas Future”, me këngë të papublikuara më parë, por edhe këngë klasike të Krishtlindjeve, të realizuara me yje të tjerë të muzikës mes të cilëve Rod Stewart, Bryan Adams dhe Jamie Cullum. Albumi, që është paralajmëruar në radio me këngën ‘Time for Change” dhe është shkruar dhe regjistruar në vende të ndryshme mes Londrës, Stoke-on-Trent, Los Angeles dhe Vancouver, kalon mes të shkuarës dhe të tashmes.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background