Rita Ora nis pushimet verore; poston fotot provokuese…

August 1, 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke i shijuar pushimet akoma në Malibu. Pas shumë angazhimeve në karrierë, bukuroshja jonë ka gjetur pak kohë për veten, derisa është bashkë me familjen e saj.

Biondja ka publikuar disa imazhe të reja në bikini dhe në plan të parë nuk ka dyshim se ka vënë linjat e saja trupore. “Kur dikush më thotë se nuk e ka dëgjuar Ritual”, është përshkrimi që ia ka vënë fotove.

Ndërkohë, “Ritual” titullohet kënga e saj e publikuar para një muaji në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue, teksa u mirëprit nga publiku. Ajo do të vazhdojë me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”.

foto galeri
Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background