Rikthehet nga meditimi 12 ditor në shkretëtirë, Jared Leto as që ia kishte idenë se Covid-19 është kthyer në pandemi

Written by on March 18, 2020

Aktori dhe këngëtari i famshëm i grupit “Thirty Seconds to Mars”, Jared Leto u shokua krejtësisht pasi mësoi se tashmë Koronavirusi i ri ka ndryshyar krejtësisht botën.

Artisti ishte pjesë e një eksperience 12 ditore meditimi në shkretëtirë së bashku me disa nga miqtë e tij ku nuk kishin telefona dhe asnjë kontakt me botën.

Tashmë që i është rikthyer realitetit mësoi për ngjarjet e trishta, krizën dhe kaosin global që po ndodh për shkak të Koronavirusit dhe me siguri pasi është bombarduar me informacione, ai do të ketë nevojë për 12 ditë të tjera meditimi larg gjithçkaje.


Current track

Title

Artist

Background