Rihanna sjell librin autobiografik mbi karrierën dhe jetën intime

October 8, 2019

Pas shumë hiteve në muzikë dhe suksesit në botën e dizajnit, Rihanna vjen edhe me librin e saj autobiografik, një album fotografik të quajtur ‘Rihanna’ që përmbledh momentet më të veçanta të jetës së saj.  

Rihanna Hardcover by Rihanna CR: Phaidon Press

Albumi me 504 faqe që përmbledh më shumë se 1000 foto të Rihanna-s të shkrepura ndër vite, si nga karriera dhe nga jeta intime. Libri do të dalë në shitje më 24 tetor dhe kushton 150 dollarë.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background