Rihanna publikon këngë të re pas 3 vitesh, zhgënjehen fansat

March 30, 2020

Fansave të Rihannës iu desh të prisnin 3 vjet për të dëgjuar muzikë të re nga ylli i pop-it. Këngëtarja në bashkëpunim me reperin PartyNextDoor  kanë sjellë këngën “Believe it” e cila është pjesë e albumit të saj  të ri PARTYMOBILE.

Në këngën e cila nuk është e publikuar me videoklip, por vetëm në versionin audio, Rihanna këndon shumë pak dhe ky fakt i ka zhgënjyer së tepërmi fansat.

Rihanna bashkëpunoi më parë me PartyNextDoor në hitin e saj “Work”, në të cilën ai ishte bashkë-autor i këngës.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background