Rihanna po mendon që tani për fustanin e nusërisë …

October 11, 2019

Në një pyetësor për kryeredaktoren e revistës ‘Vogue’, Anna Wintour, Rihanna tha se është shumë  e lumtur në marrëdhënien e saj dhe e ka zgjedhur që tani stilistin që do t’i dizenjojë fustanin e nusërisë.

Këngëtarja tha se fustani do të ishte një dizenjim i saj me ndihmën e stilistit Galiano që stiloi edhe fustanin e nusërisë së Meghan Markle. 31 vjeçarja është tashmë prej disa vitesh në një lidhje dhe shumë e dashuruar me miliarderin Hassan Jameel.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background