Rihanna e parezistueshme për Shën Valentin, prezanton linjën e re të të brendshmeve

February 14, 2020

Rihanna ka çmendur rrjetet sociale me linjën e saj të re të të brendshmeve për Shën Valentin.

Këngëtarja shfaqet me të brendshme intime shumë seksi dhe të parezistueshme. Në fillim më një look ‘total lejla’, më pas të bardhë me bigodina në kokë.

Fotot shumë erotike ku ylli nga Barbados tregon format e saj sensuale, janë pjesë e fushatës së saj të re të markës së të brendshmeve të linjës së saj Savage x Fenty.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background