Reperi shqiptar në një bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Snake…

April 15, 2019

Këngët e tij sapo publikohen kthehen gjithmonë në hite, e sidomos “Creep on me”. Tashmë e keni kuptur se po flasim për reperin shqiptar Gashi. Ai është kthyer në një prej reperëve të preferuar në të gjithë botën.

Një postim i tij disa orë me parë në Instagram na ka emocionuar të gjithëve e sidomos fansat e tij. Ai ka publikuar një foto me artistët e famshëm botëror siç janë reperja Cardi B dhe Dj Snake. Më shumë se fotoja ajo çfarë bie në sy është shkrimi që ai i ka bashkangjitur i cili na ka bërë të mendojmë se së shpejti do të ketë një bashkëpunim të tyre.

“Kush është gati për Gashin Snake Cardi?!- shkruan ai. Kaq ka mjaftuar dhe me qindra komente numërohen në këtë postim të cilën mezi po e presin diçka të tillë nëse do të ndodhë


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background