Regjistroi videon intime, Kevin Hart në gjyq për 60 milionë dollarë…

September 18, 2019

Muaj i keq për Kevin Hart! Ende pa u rehabilituar nga aksidenti që për pak i kushtoi jetën, komediani po e gjen veten në mes të një lufte ligjore për 60 milion dollarë. Një grua që u shfaq në një ‘video seksi’ në vitin 2017 me Kevin Hart, e ka hedhur atë në gjyq për 60 milion dollarë.

Modelja 28-vjeçare, Montia Sabagg, pretendon se ishte regjistruar fshehurazi duke kryer marrëdhënie me Hart, në një dhomë hoteli në Las Vegas. Sabagg akuzon Hart, Jonathan “JT” Jackson, Cosmopople of Las Vegas dhe kompani të tjera të lidhura me veprimin e qëllimshëm që ka shkaktuar tek ajo shqetësim emocional, shkelje të intimitetit dhe neglizhencë.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background