Rasheli merr dhuratë një makinë luksoze, zbulon kush ja ka blerë

June 24, 2020

Ditën e djeshme Rashel Kolaneci ka festuar ditëlindjen e saj nga ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Por ajo që na ka bërë më shumë përshtypje, është dhurata që ka marrë nga prindërit. Përmes një postimi në “Instagram”, Rasheli ka treguar se mami dhe babi i kanë blerë një makinë shumë luksoze.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background