Provokon Angela Martini!

June 25, 2020

Një nga modelet më seksi dhe të suksesshme në Shëqipëri, është edhe Angela Martini e cila është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj me biznesmenin Dragos Savulescu.

Angela është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në jaht ku shihet duke bërë lëvizje joshëse dhe provokuese.

“Mua më pëlqen pamja, po juve?”, ka shkruar modelja e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëvë.

View this post on Instagram

I like the view. Do you?

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background