Prindër për herë të parë, ja si ja vendosën emrin princ Leka dhe Elia Zaharia vogëlushes

October 22, 2020

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi,ditën e sotme Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë të një vajze.

Elia ka lindur në maternitetin Mbretëresha Geraldina  dhe mësohet se çifti ka vendosur  që vogëlushen ta pagëzojnë me emrin Geraldina.

Mësohet se gjendja shëndetësore e Geraldinës dhe mami Elias ështe e mirë.

Vetëm pak ditë më parë mësuam se Princi dhe Princesha do të bëheshin prindër. Ata u fotografuan në rrugët e kryeqytetit teksa shëtisnin të dy për dore.  


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background