Princi Harry thyen rregullat e familjes mbretërore; i bën Meghan Markle këtë dhuratë…

June 11, 2019

Kjo është dalja zyrtare për Meghan Markle, më pak se një muaj nga lindja e Archie. Dukesha e Sussex ka marrë pjesë, së bashku me burrin Harry dhe pjesën tjetër të familjes mbretërore, në Trooping the Colour, eventi që çdo vit feston zyrtarisht ditëlindjen e mbretëreshës Elisabetta.

Ishte një kuriozitet i madh për kthimin në publik të Meghan Markle pas shtatzënisë së parë. E gëzuar dhe e buzëqeshur në një karrocë në ballkon në pallatin e Buckingham, përnjë rast kaq të rëndësishëm ish-aktorja nuk mund të bënte ndryshe vetëm t’i besonte markës së saj, Givenchy.

L’eternity ring i dhurohet nga burri gruas në ndjekje të një eventi të rëndësishëm për të treguar dashurinë e çiftit. Në veçanti, në Shtetet e Bashkuara ky tip i bizhuterisë dhurohet pas lindjes së një djali. Një tjetër akt i Harry që thyen akoma më shumë traditën monarkike dhe forcon më shumë lidhjen me Markle.

foto galeri

foto galeri
foto galeri

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background