Pozon me sqetullat e padepiluara/ Modelja e famshme: “Është e drejta ime!”

August 9, 2019

Emily Ratajkovski është një nga modelet e njohura në botë. Ajo di se si të kënaqë ndjekësit e saj në Instagram me fotot joshëse dhe provokuese.

Modelja nuk ka fare komplekse dhe nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin e saj, me dhe pa rroba. Së fundmi, modelja kja pozuar për serinë e radhës të revistës “Harper’s Bazaar” por ajo që bie në sy janë sqetullat e saj të pa depiluara.

Modelja

Menjëherë kanë shpëthyer komentet e ndjekësve të cilët e konsiderojnë të pa hijshëm këtë veprim. Shumë komentues e quajnë “të shpifur” ndërsa disa të tjerë “hipokrizi” të kesh sqetulla të padepiluara në një kohë të tillë ku ne jetojmë dhe sidomos kur ke një pamje kaq të kururar. “Është e drejta ime”- është shprehur Emily për revistën e njohur.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background