Po “dhunonte” Georginën, fëmijët sulmojë Ronaldon për ta shpëtuar të ëmën

May 18, 2020

Pas disa muajsh qëndrim në Portugali, Cristiano Ronaldo është rikthyer sërish në Itali, sipas ligjit të vendosur në këtë kohë pandemie.

Ai dhe familja e tij i janë nënshtruar një karantine 14 ditore. Gjatë karantinës, Ronaldo së bashku me Georginën dhe fëmijët kanë gjetur mënyra të ndryshme për t’u argëtuar dhe luajtur së bashku.

Së fundmi, Georgina ka postuar një video në rrjetin e saj social “Instagram” ku shihen duke luajtur së bashku.

Ronaldo po bënte para fëmijëve sikur po e dhunonte Georginën dhe ata u hodhën në sulm për ta shpëtuar atë.

Mesa duket fëmijët e duanë shumë Georginën, madje ata e quajnë mama.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background