Photoshop-i nxjerr Encën tek “Daily Mail”.

Written by on April 13, 2020

Këngëtarja ka përfunduar në tabloidin britanik Daily Mail për përdorimin e photoshop.

Media shkruan se ajo ka bërë modifikim ekstrem të formave trupore për tu dukur me e dobët.

Gjithashtu Daily Mail publikoi dy foto të saj për të treguar diferencën e një foto me photoshop dhe një të pa modifikuar.

Në të dyja fotot shfaqet me të njëjtin fustan. Por në njërën prej tyre bien në sy linjat e bëshme kurse në tjetrën linjat perfekte trupore.


Current track

Title

Artist

Background