Pete Davidson i bën ‘block’ Ariana Grandes, nga mendja dhe nga ekrani!

December 5, 2018

Pete Davidson bë sikur nuk e njeh më Ariana Grande — të paktën sa i përket rrjeteve sociale. Siç është raportuar këtë javë, Pete e ka bllokuar Arianë në mediat sociale pas rreth dy muajve prishje të fejesës.

Por tani, po mësojmë më shumë se për çfarë arsyeje ai e bllokoj, dhe pse Pete vendosi të pastroj llogaritë e tij në rrjete sociale – dhe në të njëjtën kohë, trurin e tij.Një burim i afërt me Pete, jo vetëm konfirmoi faktin, por dha dhe arsyen pse ai i bëri bllok:

“Pete po mundohet të distancoj veten nga narrative e Arianës për shëndetin e tij mendor.”

Pete ka folur dhe më parë mbi shëndetin mendor dhe kujdesin ndaj vetes, pak ditë më parë ai postoj një shkrim tejet personal drejtuar bullying dhe vetëvrasjes.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background