Për herë të parë Beyonce bën publike pamje të rralla nga binjakët Rumi dhe Sir Carter

September 18, 2019

Diva botërore e muzikës, Beyonce, ka surprizuar fansat me publikimin e dokumentarit ‘Making the gift’, i cili përfshin momente gjatë përgatitjes së albumit të saj ‘The Lion King’ të cilin e solli bashkë me filmin. Këngëtarja ka ndarë në dokumentar disa nga momentet e përditshmërisë ku shfaqet me binjakët pranë saj Blue Ivy-n dhe bashkëshortin.

Vëmendjen në video e kanë patur binjakët e adhurueshëm të cilët kanë tashmë ngjashmëri edhe me motrën e tyre më të rritur.

Këto janë pamje të rralla nga familja e Beyonce e cila është munduar që jo gjithçka nga jeta personale ta ndajë me publikun.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background