Pas shkëputjes nga mbretëria, Meghan Markle në rolin e një superheroine në Hollywood?

March 3, 2020

Pas shkëputjes nga Mbretëria, burimet pranë çiftit Harry-Meghan thonë se teksa Harry po mbyll detyrimet e fundit si mbretëror, Meghan po përgatitet për të luajtur në një film. Bëhet fjalë për rolin e një superheroine në Hollywood.

Sipas The Guardian , Meghan mund të luajë në filmin “Gamora“ ku protagonistja vjen nga një univers paralel, dashurohet me një djalë dhe përpiqet të shmangë me çdo kusht kontaktin me babain e saj, një burrë i mërzitshëm. Me kë ju ngjan historia?


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background