Pas shkëputjes nga Familja Mbretërore, Meghan Markle i rikthehet karrierës televizive

Written by on February 4, 2020

Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur Princ Harry dhe Meghan Markle njoftuan se do të largoheshin nga familja mbretërore dhe nga detyrat e tyre të oborrit mbretëror. Dhe tani, bashkë me shpërnguljen në Kanada dhe planet për pavarësi financiare të çiftit, vjen edhe një suprizë nga Meghan.

Ish-Dukesha e Sussex do t’i rikthehet karrierës së saj televizie por jo si aktore. Meghan do të jetë pjesë e një spektakli televiziv në Kanada që quhet “I Do, Redo”. Shfaqja prej 10 episodesh do të pëfshijë historinë e 10 çifteve të cilët ndajnë përvojat e tyre katastrofike të dasmës para se të realizonin dasmën e ëndrrave me personin e duhur.

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background