Pas lajmit se aktori i Harry Potter ka koronavirus, reagon skuadra e tij

Written by on March 11, 2020

Aktori i Harry Potter, Daniel Radcliffe, nuk është me koronavirus. Një status i shkruar herët mëngjesit e sotëm në Tëitter, nga një llogari që e kishte bërë me fotoshop të dukej si lajm i BBC-së, shqetësoi fansat e protagonistit të Harry Potter. “Lajm i fundit: Daniel Radcliffe rezultoi pozitiv në testin për koronavirusin. Ai është i pari personazh i famshëm i konfirmuar si i infektuar”, shkruhej.

Llogaria ishte e paverifikuar dhe u mbyll. Nga ana tjetër skuadra e Daniel mohoi lajmin duke e quajtur të rremë dhe duke siguruar ndjekësit dhe fansat se aktori është mirë.


Current track

Title

Artist

Background