Pas Kim Kardashian edhe Kylie Jenner pozon nudo për revistën PlayBoy…

September 11, 2019

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott do të jenë në kopertinën e revistës Paly Boy. 23 vjecarja shpërndau një foto në Instagram ku shfaqej nudo , vetëm me një kapele kauboj teksa përqafonte të dashurin .

‘Kur Houston takon L.A‘ shkruan ajo poshtë fotos duke iu referuar qytetit të saj dhe atij të Scott. Kylie nuk është e vetmja në familjen Kardashian-Jenner që pozon për revistën e famshme. Ishte Kim ajo që kishte guxuar përpara saj në një photoshoot në vitin 2007.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background