Pas dy muajve single, Rita Ora lidhet me këtë aktor të famshëm…

November 30, 2018

Thuhet se Rita Ora ka filluar një lidhje dashurie me aktorin e Spider-Man, Andrew Garfield.

Këngëtarja 28 vjeçre është në fazat e para të romancës me aktorin, pas ndarjes me Andrew Watt në Shtator.

Një burim dha lajmin për The Sun të enjten, dhe tha: “Rita i shpëtoi goja për lajmin para një muaji. Por në ditët e fundit gjërat kanë filluar të nxehen dhe ajo thotë se kjo lidhje mund të jetë e vërteta.”

Romance rumours: Rita Ora is said to be 'dating actor Andrew Garfield', following her split from ex Andrew Wyatt in September New romance: The actor, 35, and the singer, 28, are said to be 'in the early stages of a romance' (pictured earlier this month) 

“Është akoma fillimi, por e pëlqejnë njëri tjetrin dhe po shohin se cc’mund të ndodh. Axhenda ua vështirëson pak punët por kanë një lidhje të fortë bashkë.”

Rita kohët e fundit tregoi gjatë një shfaqjeje në Jonathan Ross Show për ndarjen me Andrew Watt. Lidhja e tyre u bë publike para disa kohësh teksa ishin me pushime në Romë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background