Padit kompanitë se i vjedhin veshjet; Kim Kardashian akuzohet nga fansat se kopjon këtë modele te famshme…

March 13, 2019

Kim Kardashian paditi marka të ndryshme për kopjimin e veshjeve të saj, por tashmë rrjeti i është kthyer kundër pasi është vetë Kim që po kopjon.

Në fundjave, Kim u shfaq në dasmën e Chance the Rapper, e veshur me një fustan Versace me ngjyra bojëqielli, lejla dhe të gjelbër, i njëjti fustan që supermodelja Naomi Campbell ka veshur në pasarelë në 1996.

Kështu u vu në dukje se kjo nuk është hera e pare, që Kim kopjon Naomi-n

“Një herë është aksident. Dy herë është koincidencë. Të tretën herë është një zgjedhje.”- shkruan një përdorues i Twitter. Ja të gjitha herët që Kim dukshëm ka kopjuar Naomin:

Një grup tjetër e mbrojtën Kim duke thënë se Naomi është modele dhe është puna e saj të reklamojë veshje dhe të inspirojë të tjerë t’i blejnë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background