Ozuna, 4 cmime Guiness për arritjet e tij në muzikë…

September 11, 2019

Këngëtari puertorikan, Ozuna, hyn në rekordet Guiness për vitin 2020 Këngëtari ka marrë 4 cmime guiness  për arritjet e tij në muzikë Si artisti që ka qëndruar  më shumë javë në krye të klasifikimit në Billboard për albumet më të mira latine, si artisti me më shumë video që kanë kapur  1 miliard klikime në youtube,  si artisti që është nominuar më shumë herë brenda një viti për cmim në Billboard Latin Music dhe si artisti që ka fituar më shumë cmime në një vit të vetëm.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background