Offset i bën deklaratë dashurie Cardi-t, ja si reagojnë fansat…

December 10, 2018

 Offset i paska thirrur mendjes mesa duket, por mund të jetë tepër vonë.

Reperi i Migos po e kalon shumë keq ndarjen nga reperja Cardi B, e cila e akuzoi për tradhëti të shumfishta. Përtej ndarjes nga Cardi, Offset i është dashur të përballoj urrejtjen nga fansat e reperes.

Ai postoi në Twitter : “Zhdukuni, më mungon Cardi.”

Postimi i tij u shoqërua me një valë ironie dhe urrejtjeje nga fansat, të cilët i rikujtonin se ishte tepër vonë.

Shihni disa nga përgjigjet e fansave:

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background