ODA, eventi që mblodhi VIP-at nga trojet mbarëshqiptare, ja pjesëmarrësit që u nderuan me çmime

January 15, 2020

Është mbajtur mbrëmjen e kaluar në Pallatin Presidencial eventi ‘ODA’ me pjesëmarrjen e personazheve të artit, kulturës, politikës dhe biznesit nga të gjitha trojet shqipfolëse.

Në mbrëmjen gala fituan çmime futbollisti Armando Sadiku, këngëtarja Elhaida Dani, modelja me famë botërore Emina Cunmulaj dhe regjisori i  njohur Pirro Milkani. Mes fituesve ka qenw edhe  reperi Capital T i cili është nderuar me një trofe, për kontributin humanitar në ndihmë qytetarëve të prekur nga tërmeti.

Eventi  u drejtua nga Arjola Shehu dhe Evi Reçi ndërkohë që në të performuan edhe këngëtarë si Fifi, Jonida Maliqi, Marsela Çibukaj etj.

Organizatore të ‘ODA’ ishin Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi, drejtoreshë e ‘Tirana Youth Center’. 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background