Nuk respekton rregullat e karantinës? Publiku kryqëzon Arbana Osmanin!

Written by on April 9, 2020

Moderatorja ka shfrytëzuar ditën e pushimit dhe motin e ngrohtë për të udhëtuar drejt plazhit dhe nga aty ka publikuar një foto e cila është shoqëruar me qindra komente nga ndjekësit.


Të shumtë janë ata që i vënë në dukje rregullat e karantinimit, madje thonë se ajo po e shfrytëzon postin e saj për të përfituar dhe të dalë e lirë.

Disa të tjerë ironizojë duke thënë se qeveria duhet të shtojë një rregull tjetër dhe të në të përfshihen të gjithë ata që dëshirojnë të shkojnë drejt plazhit.Por, për këto komente Arbana Osmani pati një përgjigje të shkurtër duke u munduar të sqarojë situatën, por duket se fjalët e saj kanë ngjallur edhe më shumë komente.

Moderatorja tha se ajo ka shtëpinë në plazh dhe prandaj ka shfrytëzuar mundësinë për të shkuar.


View this post on Instagram

(Not) Blue💙

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on


Megjithatë, në kundërshtim me rregullat e bëra të qarta prej javësh, Arbana vendosi të udhëtonte drejt bregdetit dhe bëri një veprim aspak të këshillueshëm.


Current track

Title

Artist

Background