Nuk duroi dot izolimin nga koronavirusi, multi-milioneri vret veten në apartamentin luksoz

June 23, 2020

Trashëgimtari i pasurive të patundshme multimilioner i Liz Hurley ka vrarë veten në moshën 55 vjeç.

Ai njihet nga të gjithë si një playboy, kineast dhe filantrop Hollivudi. Për shkak të izolimit nga pandemia e koronavirusit në apartamentin e tij luksoz në katin 27, ai u fut në depresion dhe kështu vrau veten. Burime për TMZ kanë thënë se miliarderi nuk po e duronte dot mungesën e kontakteve sociale dhe filloi të vuante nga depresioni.

Ai është i njohur për jetën e tij të shfrenuar, luksoze dhe i rrethuar nga femra të shumta. Gjithashtu Hurley ka prodhuar filma të shumtë me aktorë të njohur si Sylvester Stallone dhe Tom Hanks.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background