Noizy së shpejti si aktor në filmin gjerman

November 15, 2019

Noizyn nuk do ta shohim më vetëm si reper por edhe si aktor. Reperi i njohur do të vijë së shpejti si pjesë e një prodhimi kinematografik gjerman. Bëhet fjalë për filmin gjerman “Man from Beirut”, në të cilin luajnë edhe aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari.

Tashmë është publikuar trajleri i filmit dhe në disa pjesë shihet edhe Noizy. Kjo nuk është eksperienca e parë e reperit me aktrimin pasi ai ka patur më parë edhe një rol në filmin ‘Zori’.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background