Një muaj pas skandalit; Jordyn Woods në shoqërinë e Kylie Jenner…

March 12, 2019

Ka kaluar pothuajse një muaj nga tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian. Gjatë kësaj kohe Thompson, familja Kardashian dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes.


Sipas E!online ato janë parë duke ngrënë mëngjes së bashku dhe po diskutonin normalisht, sikur asnjë nga lajmet e bujshme të mos kishte ndodhur.


Rikujtojmë se Kylie Jenner dhe Jordyn Woods kanë qenë mikesha të ngushta dhe madje kjo e fundit jetonte në shtëpinë e Kylie. Pas lajmit të tradhëtisë ajo u largua nga shtëpia dhe nuk fliste me asnjë pjestar të familjes Kardashian-Jenner,


Duket se Kylie dhe Jordyn kanë vendosur ti rikthehen shoqërisë së njëra tjetrës, edhe pse do ta kenë të vështirë pasi familja Kardashian ka kërkuar që ajo të qëndrojë larg tyre.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background