Nicky Minaj flet hapur për lidhjet abuzive në të kaluarën…

September 3, 2019

Në një reflektim në Twitter për eksperiencat e mëparshme me meshkujt, Nicky Minaj kujton lidhjet abuzive të së shkuarës dhe se sa e frikësuar ka qenë në njërën prej tyre.

‘Mbaj mend që isha kaq e frikësuar sepse nuk e dija se në ç’moment personi në fjalë do të ishte në humor jo të mirë dhe unë mund të thoja dicka që do ta bënte të më godiste’ pranoi Minaj duke shtuar se ‘gjëja më e mirë për t’u bërë përballë një femre në një lidhje të dëshpëruar është t’i ofroni një këshillë nga zemra dhe mbështetje që të kuptojë sa vlen në vend që të qeshni me të’.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background