Nicki Minaj i kthen DISSIN Cardi B!!

October 30, 2018

Ju deshën 10 video të çuditshme nga ana e Cardi B, që Nicki Minaj më në fund të kërkonte paqe. Minaj përdori rrjetin social Twitter mbrëmjen e të hënës për të ndarë një fjalim që të prekte “telat”: ‘Ok njerëz, le të fokusohemi te gjërat positive’ me këtë fjali e filloi Nicki.

Diva e ka filluar sherrin me Cardin që para disa muajsh; por përplasja e vërtetë ndodhi këtë Shtator në javën e modës në New York.

Quiet time: Nicki Minaj has now asked for peace after her foe Cardi B shares a profanity laced video full of threatens toward the Anaconda singer

’Të gjithë jemi të bekuar. E kuptoj që për disa njerëz kjo është argëtuese dhe për të qeshur, por nuk kam ndërmen ta diskutoj këtë gjë të pallogjiktë më. Faleminderit për suportin dhe kurajon vit pas viti. Ju dua.’ Këto ishin fjalët e Nickit në lidhje me videot e Cardit. Kot fare, menduam se ja kthente me të njëjtën monedhë.

Nga ana tjetër, Cardi B reagoi me një: ‘Dakord atëherë! Le ta mbajmë situatën duke ecur dhe positive.’

Gjithashtu Maury Povich, prezantuesi i një emisioni në USA, tha për TMZ se dëshiron t’i ofroj një test me makinerinë e gënjeshtrave të dyjave, si Nickit, ashtu edhe Cardit.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background