Naomi Campbell ‘rrit pulsin’ me fotot e publikuara…

July 31, 2019

Në moshën 49 vjeçare Naomi Campbell është më seksi se asnjëherë. Me një foto të guximshme që i lë shumë pak vend imagjinatës, Pantera e zezë i lë ndjekësit e saj pa frymë.

E shtirë me kurriz dhe e zhveshur, duke treguar të pasmet bombastike, top modelja më e famshme e të gjitha kohërave bën një foto strategjike.

Vetëm me një shall që i mbulon kokën dhe një zinxhir në bel Campbell shfaqet sensuale në maksimum, duke i bërë fansat e saj të vërshojnë me komente dhe zemra.

foto galeri
Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background