Naomi Campbell më joshëse se kurrë në sfilatën e Gucci!

May 30, 2019

Në Romë për sfilatën e Gucci në Muzeun Capitoli, Naomi Campbell ka treguar të gjithë joshjen e saj.

Super modelja e famshme, 49 vjeç, është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të zi me fije ari, duke treguar dekoltenë dhe këmbët zbuluar.
Teksa parakalonte duke treguar format e saj perfekte, përpara aparateve fotografikë, modelja ka zbuluar edhe gjoksin.

foto galeri


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background