Mozzik dhe Loredana publikojnë këngën e re; nxjerrin në shesh disa të fshehta…

February 1, 2019

Në mbrëmjen e djeshme, të datës 31 Janar, çifti më simpatik i showbiz-it shqiptar, Mozzik dhe Loredana, publikuan këngën e re “Romeo und Juliet”. Nëpërmjet kësaj kënge çifti i shprehu dashurinë njëri tjetrit, dhe treguan historinë se si janë njohur.

Do thoni ju si janë njohur… Me një follow në Instagram.

“Me ty u nis gjithçka ni follow n’Instagram
T’shkrujta, t’shkrujta dhe s’e lujta
Erdha n’dhomë tone edhe vujta”

Është pikërisht kjo frazë e këngës, e cila na tregon se historia e tyre ka filluar virtualisht dhe  ai “follow” i ndryshoi jetën e të dyve.

Nëpërmjet këngës “Romeo & Juliet”, ata tregojnë vështirësitë e një lidhjeje në distancë, të cilat i kanë përballuar me sukses dhe sot janë një ndër çiftet më të dashur për publikun.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background