Monica Belluci i jep fund lidhjes me të dashurin 18 vjet më të ri…

July 3, 2019

Historia e dashurisë së Monica Bellucci dhe Nicolas Lefebvre ka përfunduar pas një viti së bashku. Lajmin e ka dhënë vet aktorja e njohur në një intervistë për ‘F’. ‘Udhëtimi jonë së bashku vazhdon tani në një tjetër pistë, atë të miqësisë”- ka thënë ajo.

Aktoja 54-vjeçare dhe i dashuri i saj 36 vjeç kanë bashkë prej një viti por vetëm pak muaj më parë në mars ata u shfaqën për herë të parë bashkë në publik.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background