Mikesha e ngushtë e Whitey Houston, rrëfen 40 vjet më pas marrëdhënien intime me këngëtaren…

November 8, 2019

40 vjet më pas mikja e ngushtë e Whitney Houston është rrëfyer duke pranuar se ajo dhe këngëtarja kanë patur marrëdhënie intime. Robyn Crawford, në librin e saj autobiografik ‘A song for you; My life with Whitney Houston’ rrëfen historinë e një dashurie të madhe.

Ajo tregon se si u njohën në një kamp veror në 1980 kur Robyn ishte 19 vjeç kurse Whitney vetëm 17 vjeçe. Më tej, ishte firmosja e kontratës së jetës të këngëtares me producentin Clive Davis që e detyroi atë t’i jepte fund lidhjes. 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background