Mike Tyson ka një këshillë për Conor McGregor

October 9, 2019

Legjenda e boksit Mike Tyson asnjëherë nuk e ka fshehur adimirimin e tij për Conor McGregor dhe këtë herë i ka rezervuar një këshillë. I ftuar në emisionin e ‘MMA Shoë’ ish-boksieri amerikan u shpreh se Conor nuk duhej t’i shpenzonte paratë gjyqeve dhe me dhurata për njerëz që nuk i meritojnë ato.

‘Ashtu si unë, ai është i mbuluar nga paratë, gjë të cilën nuk e kanë patur më parë familjet tona. Conor duhet të shohë brenda vetes dhe ta pyesë atë: ‘Pse ndodhin këto gjëra me mua dhe rreth meje? Jam i sigurt se mund t’ia dalë mbanë’ u shpreh Tyson.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background