Martohet S4MM

October 21, 2020

Reperi  S4MM, pas një historie të gjatë dashurie me Filis, vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në një festë private dhe modeste.

S4MM është treguar gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës personale.  Por, së fundmi, ai ka vendosur t’i surprizojë të gjithë fansat, duke postuar në Instagram një foto krah bashkëshortes. “Pa shqetësime, pa fjalë”,- ka shkruar reperi krahas fotos.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background